Skip to content

Lumekoristus Tallinnas

Lumi on midagi, mis pakub meile mõnusaid talveelamusi. Selleks, et seda ilusat aega nautida muretult on vajalik tagada ohutus, kas seda siis konkreetse lumekoristuse või libedatõrje näol.

Meie aitame muuta sinu argipäevad murevabaks ning rahulikuks, pakkudes kvaliteetset ja kiiret lumekoristust. Hooldame sinu hooned, selle ümbruse ning vajalikud platsid.  Pakume lumekoristust Tallinnas ning Harjumaal.

  • Viilkatuse lumekoristus on 25€+ km inimene. 
  • Lamekatuse lumekoristus on 16€ +km inimene .
  • Miinimum hind viilkatuse puhastamisel on 120€+km
  • Minilaaduriga lumelükkamine on  38€/h+ km. Lisandub transporditasu 40€+km
  • Miinimumtasu on 140€+km

Lumekoristus on igal lumerohkel talvel kriitilise tähtsusega. Esiteks tekitab see probleeme liikluses ning teiseks võib olukord kujuneda päris ohtlikuks, kui ei pöörata õigel hetkel tähelepanu katusel olevale lumele.

Lumerohkusega kaasneb ka jää, mis lisab inimestele raskusi liikumisega ning võib tekitada vigastusi kui jäisel pinnasel libiseda. Muidugi on selle vastu ka rohtu: jäätõrje ja lumekoristus.

lumekoristus

Üleliigne lumi katuselt tuleb kindlasti eemaldada, kuna lumi kogub kuhjudes raskust, mis võib hoone konstruktsiooni proovile panna. Samas on see oht ka jalakäijatele, kuna sulailmade saabudes võib lumi suurte massidena katuselt alla sadada.

Lumekoristusega katustelt ei tasu oodata, sest sulaga muutub lumi olulisemalt raskemaks, mis paneb katuse veepidavuse ja kandevõime proovile. Enamus korterelamuid on lameda katusega, seega on sealne tähelepanek eriti tähtis. Mida varem hakata pihta hooldusega, seda lihtsam on olukorraga tegeleda ning tagajärjed pole kriitilised.

Soovitame majaomanikel varakult hakata mõtlema hooldusele, et eemaldada jääpurikad, teha vajalik libeda tõrje ning puhastada katused ennetades ohtlike olukordade tekkimist.

lumekoristus katustelt

Põhiliselt pakume nelja erinevat teenust ning peamiselt lumekoristust Tallinnas ja Harjumaa piirdes. Meil on olemas vastav meeskond ja varustus, et lahendada ka kõige murettekitavamad olukorrad. Selleks, et saada täpsem ülevaade teenustest, siis oleme need eraldi välja toonud: 

Kui alla lükatud lumi on vaja ka alt ära lükata, siis saame selleks kasutada oma sahaga minilaadurit.  Samuti saame selle laaduriga puhastada parklaid ja hoove. Lükkame lume ühte hunnikusse või vajadusel saame ka äravedu korraldada.

Lumekoristus

Kui lumevallid on parklates ja hoovides hakanud muret tekitama ning liikumine on raske, siis tuleme appi. Aitame minilaaduriga puhastada parklad ja hoovid. Kui lumehunnikud muutuvad juba liialt suureks, siis saame korraldada ka lume äravedu.

Lume äravedu

Kui katustelt alla lükatud lumi on vaja alt ära lükata, siis saame selleks kasutada oma sahaga minilaadurit.  Lükkame lume ühte hunnikusse ningi vajadusel saame äravedu korraldada. Lume äravedu on vastavalt eelnevale kokkuleppele.

Lumekoristus katustelt

Katuselt lumekoristus toimub vastavalt katuse olemusest ning suurusest. Lumekoristust teostame katusel, kas kahekesi või siis suurema kollektiiviga. Olenevalt vajadusest on üks mees all valves, et tagada all kõndivate inimeste ning autode ohutus. 

Lamekatusega on puhastamise logistika kergem ning liikumine vabam. Viilkatuste puhul kasutame spetsiaalseid ronimisköisi ning turvavarustust, et tagada kvaliteetne töö ning samas ka maksimaalne ohutus.

Lumekoristus ja jäätõrje

Vastavalt vajadusele eemaldame  jääpurikad ning ohtlikud jääpangad, mis on katuseäärtele kogunenud. Lisaks pakume abi  igasuguse libedatõrjega muutmaks liiklemise ohutks ning murevabaks.

Oleme lumekoristusega tegelenud juba üle 10 aasta ning oleme aastate jooksul täiendanud enda varustust ja tehnikat selliselt, et saaksime pakkuda just sellist tulemust nagu soovite. 

Teeme enda tööd kvaliteetselt, kiirelt ja professionaalselt. Rõhume tugevalt ohutusele ning turvalisusele. Selleks on meil eraldi inimene, kes reguleerib ja kontrollib, et töö kujuneks ohutult nii meile kui ümbruskonnale. Lahendame ka kõige keerulisemad olukorrad.

lumekoristus

Lumekoristus võib olla määrava tähtsusega, kui mõelda inimeste, hoonete ning selle ümbruskonna ohutusele. Liigne lumevaip nõuab rohkem sekkumist. Kuna tänapäeva elu on kiire ja aeg on vähe, siis võtame selle koorma sinu õlgadelt ning hoolitseme kvaliteetse töö eest. Pakume teenust Tallinnas ning ka Harjumaa siseselt.

Lumekoristus