Skip to content

Meist

Oleme Tallinnas baseeruv haljastusettevõte, mis omab 9 aastat kogemust. Meil on olemas vajalik tehnika ning oskusteave, et teostada väiksemaid kui ka suuremaid haljastusprojekte.

RSL Grupp OÜ sai alguse 2014 aastal, kui kaks hakkamist täis noormeest otsustasid peale mitut aastat haljastusvaldkonnas töötamist, et oleks vaja luua oma ettevõtte. 

RSL grupp haljastustööd

Beebikingades ettevõtte käima saamiseks kulus omajagu aega, sest soovisime kogu alustamiseks vajaminevad vahendid ilma laenuta hankida. Haljastusvaldkonnas töötades olid säilinud mõned kontaktid, mis aitasid meil esimesi kliente hankida ning tänu sellele saime juba esimese aasta jooksul jalad alla. 

RSL grupp haljastus

Tasapisi arenedes ning reinvesteerides oleme suutnud masinaparki kasvatada . Kui algusaastatel pidime paljusid töövahendeid rentima, siis nüüd on meil piisavalt vahendeid, mida rendime ka ise välja. Kaasa arvatud kaks Avant minilaadurit, kuid tulevikus plaanime kindlasti masinaparki suurendada. 

Aasta-aastalt oleme suutnud ka kliendibaasi laiendada. Meie klientideks on suuremad ja väiksemad ehitusfirmad kui ka eramaja omanikud. Samuti teeme palju töid lasteaedadele ning koolidele.